Serca na Froncie

Serca Na Froncie

Program Wsparcia Polskich Żołnierzy „Serca Na Froncie” to zapoczątkowana na terenie ZSO nr 12 młodzieżowa inicjatywa edukacyjna, stawiająca sobie za cel konstruowanie opartej na wiedzy postawy szacunku i zrozumienia wobec polskich żołnierzy, a także budowanie mądrego, radosnego i dojrzałego patriotyzmu, czerpiącego z historii i otwartego na współczesną inspirację.

Tworząc jedyny taki Program w Krakowie i Polsce, realizujemy pomysły i organizujemy pojedyncze akcje – wszystkie oparte na głównym haśle SNF: „Pod mundurem bije serce – tak samo jak u Ciebie”. Konsekwentnie broniąc tego stwierdzenia, zwracamy uwagę na to wszystko, co nas łączy, bez względu na to, czy ktoś nosi mundur, czy nie – na bycie człowiekiem… Wychodząc z tego wspólnego nam punktu, staramy się budować przestrzeń wzajemnego szacunku, zrozumienia, a przede wszystkim świadomości, której poparty niewiedzą i mylnymi przekonaniami brak w bardzo prosty sposób prowadzi do ignorancji, bezmyślnych obelg i społecznie negatywnego nastawienia.

Bazując na energii i potencjale młodych ludzi oraz nawiązując współpracę z osobami, które w sposób profesjonalny i pełen pasji wprowadzają nas w zagadnienia dotyczące środowiska wojskowego, angażujemy się w budowę kampanii, której celem jest reprezentacyjne, pełne poszanowania spojrzenie na polski mundur i promocja szerokiej bazy wartości sygnowanych umieszczoną na jego ramieniu flagą Rzeczypospolitej.

„Serca Na Froncie” są gwarancją, że historię da się poznawać i promować w ciekawy sposób, Twoje pomysły mogą zmienić wielu ludzi, a Twoje zaangażowanie na pewno potwierdzi, że dobre imię polskiego żołnierza to coś, o co warto walczyć!

Poznaj nas lepiej i dołącz do nas:
http://pl-pl.facebook.com/SercaNaFroncie